Lenovo Wired VoIP Headset 5000 (Teams) | Built-in microphone | USB Type-A, USB Type-C | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XD1R88995
- Saadavus: 5
-
40€
Lenovo Wired VoIP Headset 5000 (Teams) | Built-in microphone | USB Type-A, USB Type-C | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | -40 dB |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 438 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-A, USB Type-C |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Wired VoIP Headset 5000 (Teams) |
| Sagedus | 20-20k kHz |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.002109 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








